pondělí 10. července 2017

ObrniTse

Tak co na to říkáte? Myslím nehodu těch dvou slečen u Obrnic. Omlouvám se, ale prostě musím. Musím se z toho nějak vypsat. Závidím rodičům, že jsou na dovolené a nic netuší. Závidím i sestrám, že svůj čas tráví jinde než před televizí, jako já.

Celý den jsem nebyla na internetu, takže když jsme pak po večeři zasedli ke zprávám, vůbec jsme nečekali, co tam uvidíme. Oznámili reportáž z nehody v přímém přenosu a já jako klasickej českej sup lačnící po zajímavostech nepřepla. Bohužel mě od té doby trápí knedlík v krku a špatné myšlenky.

Ptáte se mě proč se bojím řídit a vždy jedu jak posraná? No tak přesně proto, že mám strach, aby se nestalo něco, co ty dvě dámy zřejmě ani nenapadlo.

Nejsem jedna z lidí, kteří cítí potřebu holky urážet a sdělovat veřejnosti svůj názor trapným komentářem. Když jsem to viděla, okamžitě jsem se rozbrečela a napadla mě ta nejsprostší nadávka, kterou nás naše mamka zvládla naučit - káči pitomý!

Ono totiž když to člověk vidí ve filmu, většinou to s ním ani nehne, ale už asi nejsem ta drsná cynická holka, jaká jsem bývala, tohle na mě bylo asi fakt moc. Je mi jich obou strašně líto, i když by nejspíš potřebovaly pár facek, dokud to ještě šlo. Za svou chybu zaplatily, jedna životem a druhá vlastně taky, protože na tohle jen tak zapomenout nepůjde.

Ještě když vaše poslední věta před smrtí je, že vám auto posral pták...

No a já se z toho snad nějak zmátořím, protože pozítří řídím sama a od října vozím obě děti denně taky bez přítele na telefonu a OPRAVDU je mi z tý představy momentálně trochu šoufl.

Nemyslíš - Zaplatíš!

M:(


Žádné komentáře:

Okomentovat