pondělí 5. prosince 2016

Pestrý advent, to zas jo!

Tak jsem konečně dotrucovala, špatné ohlasy vzala na milost a můžu se vrhnout na novinky posledního týdne.

V pořádku a se skvělou náladou jsme se vrátili se Samuelkem z lázní. Tentokrát i já sdílela jeho radost z návratu a konečně pochopila tu euforii, když se po měsíci vrátíte do svého voňavého a útulného bytečku. Malou, skřípavou a igelitovou matraci erární postele, vyměníte za tu dokonale velkou, s masážními hrbolky a slastí se rozbrečíte. Za další, je opravdu důležité, kdo na vás doma čeká a navíc, kdo by se nechtěl vrátit do uklizeného připraveného bytu s novým topením, obývákem vymalovaným do červena a umytými okny! Advent může začít...
Nebe existuje!!! Už jsem si stoprocentně jistá. Několik týdnů se modlím ke všem Svatým s prosbou, abych si konečně mohla dojít v klidu na záchod a opustit ho s blaženým úsměvem, jako většina normálních lidí, co zrovna nečekají mimčo. A byla jsem vyslyšena. Z hůry mi byla seslána dokonale očišťující střevní chřipka, která tyto účely splnila dokonale. Jen ten blažený úsměv se nekonal. Každopádně co jsem od začátku těhotenství nabrala, mám za jednu noc pryč a ještě kilo dole jako bonus, a to se vyplatí! Samuelek samozřejmě nechtěl zůstat pozadu a tuto detoxikační dietu také hned vyzkoušel. Zkrátka jsme si užili víkend plný zábavy. Včetně prcka.

Když už mluvím o tom těhotenství. 
Říkala jsem, že budeme mít kluka?
Ne? Tak to říkám teď!

A moc se na něj těšíme. Tentokrát se mi opravdu potvrdilo, že babské rady by si měly všechny ty internetové servery nechat od cesty. Každé těhotenství mám úplně jiné a přes to bude výsledek nejspíš stejný. Teda snad. A já jsem za chlapečka ráda, protože s klukama to umím a už budu vědět, co od toho malého zákeřného špunta očekávat třeba při přebalování. A nebudu muset vstávat v 5 hodin ráno, abych mu na hlavě vyrobila francouzský cop, uuuf! A hlavně, jak řekl můj muž: Holčičku si můžeme udělat vždycky... Počkat, Co?!? M:)

1 komentář:

  1. Joooo holčičky si můžete udělat vždycky :D :D Tak to moc dobře znám :D

    OdpovědětVymazat