pátek 22. července 2016

Modrá je dobrá a zelená ještě lepší!

Šílení lidé dělají šílené věci. Jenže já si až do včerejška myslela, že patřím spíše mezi ty klidnější povahy. Popravdě se ale opět potvrdilo, že když trávím čas se svou sestrou, dokážu se chovat jako urvaná ze řetězu. 

Na módu nekoukám, po nikom se neopičím a v plánu jsem to určitě neměla. Celkově stojím spíš o to, vzbuzovat na ulici co nejméně pozornosti. Chodit mezi lidmi jako šedá myška. Však úplně stačí, že když vezu kočárek, stává se Samuelek středobodem vesmíru pro celou ulici.

Sešli jsme se se sestrou klasicky u mamky na obědě a začaly se nudit. A pak padla ta věta: "Já si asi obarvím hlavu na růžovo! Pojeď se mnou pro barvu." Mé námitky, že taková použitelná barva není normálně k dostání, byly do pár minut vyvráceny. V regálu na nás zářily krásné odstíny křiklavých barev od Schwarzkopf. Nechala jsem se sice překecat, ale místo po růžové sáhla po modré. Obal uvádí, že vydrží 12-15 umytí, tak si při nejhorším budu mýt hlavu až do rána.

Doma pak nastala ta chaotická chvíle, po které zůstala celá koupelna růžovo-modrá a naše vytřeštěné výrazy se odrážely v zrcadle.  Musím říct, že jsem docela spokojená a zatím tvrdím, že to příští měsíc zopakuju. No na druhou stranu jsem ještě skoro nikoho nepotkala a s bezprostřední reakcí okolí se nesetkala. Ale holt změna je život a já nutně potřebovala něčím oslavit své zlepšující se řidičské schopnosti. Chápu, že koupit si novou kabelku by bylo asi uváženější, ale hůř než na fotce svého řidičáku vypadat stejně nemůžu. Takže?

Takže proč si neužít barevné léto, když modro-zeleno-mentolová je v kurzu! M:)

Žádné komentáře:

Okomentovat