středa 13. dubna 2016

Trapas aneb přiznej se dřív, než si toho ostatní všimnou sami.

Trapné chvíle doprovází život snad každého z nás. Někdo je snáší těžko, někdo se v nich přímo vyžívá a někomu k trapnému zčervenání stačí jedna věta v místnosti, kde počet osob přesahuje dva (můj případ). No a vzhledem k tomu, že venku čím dál tím častěji vykukuje slunce a svými hřejivými paprsky začíná olizovat obličeje nadšených jaromilů, je mi jasné, že mé nejtrapnější chvilky jsou tady. Tak proč s tím nevyrukovat přímo že?

Ano, samozřejmě mluvím o svém blonďatém chmýříčku, pokrývajícím můj horní ret. A proto bych dnešní článek ráda věnovala - holkám s knírem pod 60 let. Obávám se, že důvody, proč je holka s knírem ta pravá, pochopí jen má sestra, ale i tak to zkusím poslat do světa.

Vše vlastně vychází z panického strachu, že když se zbavíte světlého chlupu, naroste vám tmavý a nebo nedej bože černý. Tohle mám riskovat? To už radši budu snášet nemístné poznámky svého tatínka, který se v žádné letní frontě či shromáždění nezapomene zmínit všem přihlížejícím, jaká jeho dcery hážou krásná prasátka do sluníčka, načež se k nám obrátí nesčetně párů mžourajících očí, případně čočky fotoaparátů.

No co. Knír má každá, ale jen některé ho dokážou hrdě nosit. Navíc je zřejmé, že žena s knírem je po svém otci a dá se u ní očekávat spoustu dalších užitečných pánských vlastností, například zručnost při drobných domácích opravách.

Pídila jsem se na toto téma "žena s knírem" na internetu a našla jsem tam spoustu poměrně vtipných výhod. Tímto se s vámi alespoň o pár z nich musím podělit.

Takže proč se zajímat o ženu s knírem?

- protože na to má prostě koule, i když by možná nebylo od věci, omrknout, jestli nemá i ty opravdový

- protože ve stáří z toho bude i kozí bradka a pak už si nikdo netroufne ani na vás

- protože vám ji zřejmě nikdo nepřebere

- nikdo nemá šanci ji přeprat, takže se o ni nemusíte bát

- protože když ji budete šmrdlat pod nosem ebonitovou tyčí, určitě mezi vámi přeskočí jiskra :-D

- protože s vámi bude držet celoroční Movember
                                                                                                     /čilichili/

No nic, já myslím, že by to pro dnešek stačilo. Očekávám, že alespoň tento rok bych mohla mít ode všech rádoby vtipálků pokoj. Hezký den M:)


A když fotku proženete filtrem, tak se občas dá ukázat i veřejně :-*

PS: Dobře, dobře. Ani mě ty argumenty moc nepřesvědčily. Nejspíš o tom začnu přemýšlet!

1 komentář: