úterý 22. března 2016

Úchyláci z internetu.

Kdo dnes nemá Badoo je OUT! Hlásí můj táta se silným odstínem ironie v hlase. No já se na Badoo rozhodně registrovat nehodlám, ani nikam jinam. Sociálních sítí, neboli sociálních vymejvání mozků mám opravdu plný zuby a hned vám řeknu proč. 

Samotářské a dlouhé večery svádějí ke kravinám. To už dávno vím. Přes to mi to nedalo a spíše ze zvědavosti jsem oprášila lidé.cz. Člověk si říká, co kdyby tam narazil na toho pravého? Ale to určitě není možné, spíš naopak vás zdejší komunita od chuti k seznamování odradí. 

Vlezu tam, nastavím tu nej fotku a čekám, co se bude dít. Žádosti o seznámení začnou skákat okamžitě:

 1. "Ahoj, hezký oči, co děláš večer?"
 2. "Čau krásko, dal bych si tě!"
 3. "Co tu dělá víla Amálka? Nebo spíš análka?"
 4. "Вы говорите по -русски?"
 5. "Uživatel si s vámi chce povídat."
 6. "Kino nebo večeře? Vyber si..."
 7. "Myslíš, že jsi dost blbá, že to stačí na blog? Já myslím, že jo!"
A vyberte si. 

Ze zvědavosti potvrdím jednu žádost, ještě předtím, než ji hodím do koše. A už to jede: "Ahoj, jsi doma sama? Co máš na sobě?" "Asi plavky vole." - do koše
Zkusím to podruhé: " Hi I am from Croatia, send me some photos please...Only for my eyes!" "Never!" - na procvičování angličtiny dobrý, takže do koše zatím ne...

A to mám v profilu uvedeno, že "chci jen pokecat"! Ani snad nechci vědět, co by se dělo, kdybych si tam na frajerku uvedla, že "hledám flirt".
Fajn, zkouším projet fotky mužů kolem třiceti let. Když už bych někomu napsala, nesmí mít v ruce pivo ani jointa. Po pěti minutách jsem si jistá, že nikdy nikomu nenapíšu, protože to pivo si žmoulá opravdu každý.

Ještě jsem asi nebyla dostatečně znechucená, protože moje další cesta vedla do jedné z diskuzí, s celkem seriózním názvem SEZNAMKA - inzeráty. Stránka uvádí, že se v ní aktivně angažuje momentálně kolem čtyřiceti členů, což bylo nejvíc, hned po NEJLEPŠÍ POKECÍK a VĚŘÍME NA JEŽÍŠE KRISTA. Rozkoukala jsem se celkem rychle a nestačila se červenat. Asi čtyřicetiletá žena tam zrovna urputně rozebírala se stádem nadržených bezmozků, jestli bude jako cool, když se počůrá. Jakože cože? Odpovědi typu "jedině, když se počůráš na mě..." Je mi zle a jdu pryč.

Sbohem lidé.cz, já zůstanu raději u povinné četby. A jestli budu ještě ve čtyřiceti single a budu se chovat takhle, tak mě radši rovnou zastřelte. Děkuji. M:)

Budu cool, když si nechám opálit tanga?

2 komentáře:

 1. Ježiši :D :D Tak ted se tu vážně řachám, že jsem skoro spadla z křesla :D :D Badoo ani nevím co je, ale ti lidé jsou hustí, tam jsem ani nikdy nebyla, já kdysi frčela na líbím se ti ale bojím se toho, co se tam asi tak může ted dít :D To je fakt nářez :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Na "líbko" Bych už heslo asi z hlavy nevydolovala, ale tohle je fakt nářez :-D

   Vymazat