úterý 2. února 2016

Erotický horoskop :)

Než začnu vymýšlet něco k tomu nadpisu, ráda bych poděkovala Zdeňkovi, který mi věnoval krásnou čistou doménu bez blogspotu. Takže od teď je má adresa www.mylivingcarousel.cz, děkuji.

A teď k věci. Přemýšlela jsem o čem napsat jelikož mě ty lázeňské články začínají trochu nudit. Ano, všichni už vědí, jak se máme dobře a jak se nám odsud nebude chtít. Ráda bych teda na sebe práskla, jak jsem hrozná. Nečtu horoskopy, abyste si nemysleli, že si každé ráno v blesku přečtu, že bych měla pro změnu nálady běhat v trávě naboso a já hned vyběhnu. Od určité chvíle, chci říct od určitého nechutného a slizkého zážitku, si každého potencionálního partnera, pečlivě proklepnu v charakteristice znamení, a konkrétně v erotické charakteristice. Říkáte si, že je to pěkná blbost, a opravdu není možné choutky každého zaškatulkovat do jediné charakteristiky, ale jako celek to vždy sedí!

Ihned po tom traumatizujícím postelovém zážitku před šesti lety,kdy jsem vzala nohy na ramena tak po dvou minutách, jsem si přečetla o daném znamení, a ihned mi bylo vše jasné. Od té doby zní má první otázka většinou: "Ahoj, jsem Míša, kdy ses narodil?" Abych jako věděla, co mám případně očekávat. Zní to hrozně a já hrozná jsem, ale kdyby jste věděli, kolikrát jsem byla nucena tuto metodu použít, asi se mi vysmějete. Přesto mě to baví a pár znamení už znám i nazpaměť. Třeba to svoje. Nastíním tu pár příkladů a věřím, že každý zájemce o komplet, bude schopný si to vygooglit.

BERAN
žena - je to pořádná dračice co tak koukám. Dokáže po vás vystartovat opravdu kdekoliv, ráda experimentuje a pokaždé si to chce pořádně užít. Dokáže být ale i jemná a něžná. Od partnera vyžaduje především výdrž a může si vybírat, jelikož ctitelů má opravdu hodně.
muž - je to lovec. Má nezkrotnou touhu realizovat své sexuální představy. Jakmile se dostanete do hledáčku berana a ještě k tomu ho třeba začnete lehce provokovat, můžete si být jistá, že si vás vezme po dobrém nebo po zlém. A výdrž mu rozhodně nechybí.

BÝK
žena - je to nevyléčitelná romantička. Potrpí si na příjemné prostředí a dárky. Přes to je ale velká svůdnice a velmi náruživá.Dokáže dobře vnímat i vůni a chuť partnerovi pokožky.
muž - pokud se býkovi líbí nějaká žena, udělá vše pro to aby ji získal, je opravdu vytrvalý. Zároveň považuje lásku za životní dar a je rád milován a uctíván. Citlivý, něžný a romantický, ale zároveň se dokáže pěkně rozparádit. Říká se, že je to nejvášnivější znamení, ale to bych se hádala...:-)

BLÍŽENCI
žena - uspokojit všechny její různorodé tužby je dost náročné. Nikdy vás nepřestane překvapovat. Umí skvěle flirtovat, jemně svádět, ale překvapí vás i tvrdým sexem. Nikdy se však nepřestane ptát, jestli k ní neexistuje ještě lepší partner, tak hledá.
muž - nechává za sebe hovořit své ruce. Mistrovsky ovládá předehru a vždy si najde něco čím překvapí. Vezme si partnerku, když to nejmíň čeká. Dokáže hladit, mačkat, kousat i mučit, dokud partnerka neprosí. Pak záleží jen na něm, co bude dál.

RAK
žena - hledá partnera - ochránce, ale nikdy ho neosloví jako první. Nehledá sex na jednu noc a když už si někoho vybere, myslí to s ním opravdu vážně. Nesnáší tvrdý sex a hrubost. Jinak se ale naprosto podřizuje.
muž - chce být neustále ujišťován, že je s ním žena spokojená. Dokáže se skutečně zamilovat a špatně snáší odmítnutí. Je schopen se bez přestávky milovat i několik hodin.

LEV
žena - je velmi sebevědomá a není zvyklá na odmítnutí. Když si někoho vyhlédne, jde po něm dokud ho nedostane. V sexu bývá tolerantní a miluje předehry. Její partner musí být oblíbený i u jejích přátel.
muž - vášnivý, hrdý a pozorný. Potřebuje být obdivován. Má rád když může ženu dobývat. Velmi ho vzrušují podvazky, ale je velmi žárlivý.

PANNA
žena - je velmi krásná, paradoxně ale zůstává dlouho svobodná. Potřebuje naprostou jistotu, že partner je ten pravý. Nesnáší hrubost ani perverzi a nejraději se miluje v tradičním romantickém prostředí. Nesnese nevěru.
muž - je náročný a vybíravý. Hledá dokonalost. Musí ho oslovit žena, protože on by se k tomu neodhodlal. Touží po něžnostech, ale o svých tužbách nemluví. Je mistrem v předehře a aktivnější partnerce rád v hodně věcech vyhoví.

VÁHY
žena - je velmi půvabná a přitažlivá. Nemá problém s tím, někoho pobláznit. Je vynalézavá a mazlivá a chce aby ze sexu měli oba milenci maximum. Také nesnáší hrubost a je zcela fixovaná na jediného muže. Mívá pověst náročné ženušky.
muž - pozorný, milý, charismatický, šarmantní a touží po rovnováze. Je velmi vyhledávaným milencem. Nikdy nepřestane, dokud partnerka nedosáhne vrcholu. Zná celé partnerčino tělo a zahltí ho zájmem.

ŠTÍR
žena - muž, který zachytí její smyslné signály je naprosto ztracen. Nemá žádné zábrany a je schopná experimentovat naprosto s čímkoliv. Je nezapomenutelná, ale náročná milenka. Když je zamilovaná, patří k těm nejvěrnějším partnerkám.
muž - všechny ženy v jeho blízkosti jsou z něho úplně mimo. Dobře se vyzná a ví, co má dělat. Dokáže být i perverzní a násilnický. Navenek je však šarmantní a charismatický. Vždy má rozhozené sítě.

STŘELEC
žena - miluje volnost a svobodu. Naopak nesnáší nudu a tradiční vztah. Chce zkoušet nové věci a často zaměňuje přátelství s láskou. Pokud nebude dostatečně uspokojena partnerem, přivede se k orgasmu sama. Partner nesmí být žárlivý, protože by nesnesl ty houfy mužů, které kolem ní krouží.
muž - je to velký svůdce. Ženy chce milovat a opouštět bez jakéhokoliv nátlaku. Svojí vyvolenou zahrne luxusem. Předehra pro něj není zajímavá. Rád partnerky přivádí k orgasmu a občas si pomůže i nějakou erotickou pomůckou.

KOZOROH
žena - působí chladně až uzavřeně, ale uvnitř se skrývají silné emoce a tělesné touhy. Potřebuje vědět, že je pro muže ta nejobdivovanější a nejvíc sexy. Když ji pak muž osloví jako první, nikdo ji nezastaví. Své orgasmy prožívá náležitě hlasitě.
muž - jeho kritickým výběrem projde opravdu jen ta nejdokonalejší bytost. Svůj život by si bez sexu rozhodně představit neuměl. Nemá problém partnerku uspokojit, protože se jen tak neunaví.

VODNÁŘ
žena - přátelská, milá a něžná. Své vztahy si ráda idealizuje. Žádné živočišné projevy u ní nehledejte, ráda ale v posteli experimentuje. Na partnerovi ji přitahuje jeho chlupatá hruď. (To se mi líbilo :-D)
muž - je spíše ostýchavý a rozpačitý. Z aktivních žen má hrůzu. Ženu svádí pomalu a nikdy nespěchá. Zná všechny polohy a nebrání se ani skupinovým sexuálním hrátkám. Přitahují ho exotické ženy.

RYBY
žena - umí mistrovsky používat své ženské zbraně. Díky tomu si každého muže omotá kolem prstu. Sex je pro ni synonymem pro odevzdání se. Přeje si být partnerem ovládána. Když má chuť, svádí muže třeba i v kostele.
muž - romantický, skromný, tolerantní, citlivý a věčný snílek. V sexu pro něj neexistuje žádné tabu a nevadí mu, když jsou postelové hrátky spojené s bolestí. Není však žádný přehnaný dobyvatel. Vůbec mu nevadí, když je jeho objekt zájmu zadaný, ani on nepatří k nejvěrnějším partnerům.

Tak toť malá ochutnávka. Sedí to na vás? A jaké znamení byste si vybrali jako svůj protějšek? Přeji hezký den všem a snad vás můj článek moc nezaskočil. Pa M:)3 komentáře:

  1. Jsem střelec :D Věrně usazen a můj muž je morousoidní vodnář :D

    OdpovědětVymazat
  2. Tak to totálně sedí! :D Jsem vodnář a můj muž štír.. Neuvěřitelné! :D

    OdpovědětVymazat
  3. Haha, to by mě teda zajímalo, co se ti před těmi šesti lety stalo :-D Já jsem býk a přítel beran a docela to sedí...:-D

    OdpovědětVymazat