úterý 9. února 2016

Drbeme se navzájem

Já prostě miluju to naše večerní drbáníčko na chodbách. Jakmile děti na pokojích usnou, maminky se slezou a hned je veselo. Padají neskutečné hlášky a slzy smíchu stříkají na všechny strany. A těch trapasů tady. No jéje. Třeba včera jsem své mamce na otázku CO SE NOVÉHO SAMUELEK NAUČIL, odpověděla s hlavou ovlivněnou nedávným rozhovorem se sousedkou, že jak má vedle postýlky ten vibrátor (měl to být radiátor), sám si z něho sundává hračky. Mamka chudák nevěděla, co na to říct a já v záchvatu smíchu rychle zavírala webový prohlížeč, odkud na mě těchto lechtivých hračiček pokukovalo asi padesát. Přemýšlím, jestli vůbec existuje nějaký rozhovor, který bych tu mohla nastínit a nebyl by cenzurovaný. Asi žádný takový není.

Tahle nová Miška mě docela baví. Je taková veselejší a bezstarostnější, možná i sebevědomější a hovornější. Má spoustu plánů, i nápadů, jak je uskutečnit. Má nové přátele a nikoho, kdo by jí zakazoval tyhle lidi navštívit. Má naději. Má určitě i depky a splín, jen už to není z problémů a zoufalství, ale spíš ze strachu, se kterým se dá krásně bojovat. 

Že jsem se tu naučila anglické texty asi deseti písniček je sice fajn, ale abych mohla realizovat své příští cíle, jako je řidičák, rehabilitační židlička a lehátko pro Samuelka, nová postel, sporák, žaluzie a malování celého bytu, abych nezapomněla na nutnost, jakou je nový notebook a pak i auto, měla bych spíš přemýšlet o nějaké práci, nejlépe z domova a na své triko. Pár nápadů už se mi sice shromáždilo, ale nebráním se dalším návrhům. Mohla bych si třeba vytvořit eshop s takovýma těma drbátkama na záda, protože teda aspoň pro mě, je to hodně nedostatkové zboží. A jsem zase u toho drbání. 

Doufám že článek na přání o mých dalších plánech zájemce uspokojil. I když si myslím, že je někdy lepší se na plánování vykašlat a rovnou jednat. Jsem člověk, co rád plánuje a hrozně řeší, co bude až... Ale vyplácí se to? To nevím. Mějte hezký den...M:)

PS: Pájo, odjela si sice dneska, ale už teď je tu bez tebe hrozná nuda. Takže příští sobotu mě čekej v Praze!1 komentář:

  1. Jestli má Sáma průkaz ZTP/P tak si myslím že můžete, žádat příspěvek na auto :-)

    OdpovědětVymazat