čtvrtek 7. ledna 2016

A jak v lednu cvičím?

Brutálně mě pálí stehna, tudíž téma pro dnešní článek je jasné. Přeci jen jsem v lázních a mám šanci se tu bez stresu věnovat nejen synovi, ale také sobě. Každý leden začínám cvičit, tak proč ne i tenhle? Původně jsem měla v plánu začít (jako většina blogerek, youtuberek, mamin) 30 Days Shred od Jillian Michaels (na rozjezd). Jenže jsem si nevzala kariho matku (už jsem to od tebe chytla Anet) a deka na linoleu hrozně klouže. Shaun T mi bohužel taky nepomůže. Moc dobře si pamatuji, jak jsem ho zkoušela poprvé a táta s kanceláří přímo pode mnou vyšiloval, že mu padá na hlavu omítka.

Vyřešila jsem to jednoduše. Areál lázní je obří, za branami pustina, takže chodíme se Samuelkem denně na procházku, minimálně tak na hodinu a půl. Jsou tu všude samé kopce a občas docela lituju ty babičky, jak tlačí své dědoušky na kolečkových křeslech, pot jim cáká z čela a já si to kolem nich promastím s plně naloženým kočárkem rychlostí dostihového koně. K dennímu venčení jsem pak přidala několik 30 denních výzev. Mám tu dřepy, plank a kliky. Až nebudu zvládat, tak si to jednoduše rozfázuju do celého dne a tím považuji lázeňské cvičení za uzavřené.

Spíš by mě zajímalo, co mám dělat s těma třema knedlíkama, co mi k obědu přistáli doprostřed univerzální hnědé omáčky. Nebýt mého rychlého zákroku, bylo by jich pět a to já zase co si naložím, to poctivě dojím. K večeři dvě housky s uherákem, jakože cože? Na tom budu muset ještě zapracovat. Samuelkovi jsem objednala nemastnou, neslanou, mletou stravu "pro batolata" a dostává takové porce, že se o to můžeme úplně v klidu podělit. 

Takže cvičení se dá, strava se rozhodně nedá, ale já stejně doufám, že to moje láznění, spolu s duševní očistou, budou mít na mé snahy pozitivní dopad. A co já vím, třeba si nechám dovézt podložku a rozjedu místo 250 dřepů nějakou tu Jillian. A pište mi, ať nám tu z tý rutiny nehrábne. Díky a Pa M:)2 komentáře:

  1. Ty dostihovej koni, to jsem se teda zasmála :D :D :D

    OdpovědětVymazat
  2. Tu omítku si umím představit. U sousedů pod nama v bytě to občas musí vypadat podobně. Ale nemají odvahu si stěžovat :D

    Ať to šlape ;)

    OdpovědětVymazat