sobota 26. prosince 2015

První týden bez!

Ano, uznávám, že zrušit si facebook zrovna před vánocemi, nebylo moc chytrý. Zrovinka v době, kdy se vám rozpadne rodina, psychologa nemáte a toužíte po tom, aby vám někdo poradil nebo přímo řekl, co máte dělat. No nic, ani tento malý detail mě nedonutí se tam znovu přihlásit, přesto že stupidita některých příspěvků na odreagování funguje dokonale.

První den po zrušení se u mě projevovaly silné abstinenční příznaky. Co pět minut jsem se nachytala jak tupě civím na displej mobilu a nevím, co s rukama. Druhý den to bylo lepší a já se dokonce dostala k věcem, které mi byly dlouho cizí (např.:uklízení nepořádku pod postelí). Třetí den, jsem koukla na obrazovku už jen párkrát a za dnešek mám v nohách 12km s někým, kdo neváhá opustit vyhřáté místečko na rodinném gauči, mísu cukroví a kachnu, která by se určitě dala obrat líp a přijede za mnou a mou schizofrenní náladou. Takže? Jde to! A funguje to! Tušila jsem, že po překonání prvních choutek mi facebook chybět nebude. A je tomu tak.

Vánoce? Pamatujete ještě na mé naivní předvánoční články, plné sentimentálních vzpomínek a sladkých řečí? Tak jsem se dle vzoru snažila štědrý večer udělat naší "rodince" sladký a příjemný a skončila doma sama a ubulená, s vyházenými věcmi ze skříně a sbaleným kufrem, i tak se to může přihodit. Na silvestr se pak vyloženě těším. Láhev vaječňáku a Daniel Nekonečný v televizi, to bude jistě úlet, který mě ohromí. Pokud tedy někdo nemáte svých starostí dost, tak slibuju, že u mě na blogu bude nějaký ten pátek veselo. Protože na jednu holku, už toho začíná být dost.

Zabil sééém v lese jééléénaa...


Vánoční nálada u mě doma...

Žádné komentáře:

Okomentovat