neděle 25. října 2015

Lidská povaha tě zdraví, nebo taky ne :)

Po několika letech jsem se přistěhovala do rodného města, a jako za starých časů si to denně vykračuji po ulicích. Potkávám, kamarády, nové známé i staré známé a právě u těch si vždy nejsem jistá, jestli pozdravit nebo ne. Těch trapasů, kdy jsem si v duchu řekla "dělej, pozdrav ho" a k pochybnému "ahoj" se odhodlala, zatím co dotyčný na mě koukal jak na úchyla, jsem si užila dost. A nebo ty chvíle, kdy si řeknu, že tahle holka si mě už určitě nepamatuje a ona na poslední chvíli pozdraví. V tom okamžiku většinou nepřirozeně vyštěknu "jééé ahoj" a s myšlenkou na to, jak jsem nemožná, peláším dál.

Třeba dneska jsem přesně takhle měla už už minout kluka, se kterým jsem před deseti lety prohodila pár slov, jenže zatím co on vypadá pořád stejně, já jako by mě právě propustila ježibaba z chlívku u perníkový chaloupky. A tak teda jdeme proti sobě, vyhledám oční kontakt, ale jen na takovou chvilku abych zjistila jestli mě pozná, i kdyby poznal nakonec stejně pohledem uhnu a předvedu skvěle nacvičenou scénku, že něco hledám v kabelce. No magor prostě!

Často potkávám taky jednu paní učitelku, která, jak moc dobře vím, si na mě opravdu pamatuje, protože se mamce svěřovala s tím, že mě vídá ve městě. No jo, jenže když se k sobě blížíme a já s vřelým úsměvem čekám, až se na mě podívá, ona mi předvede skvěle sehranou etudu o mobilním telefonu ztraceném na dně kabelky. Občas je to vážně k smíchu.

Zato můj nevlastní táta Džorč, tak ten s tím nemá ale absolutně žádný problém. Když s ním jedu v autě, mává skoro na všechny, asi proto, že mají podobné auto, jako někdo známý, tak pro jistotu. Ve městě taky zdraví skoro všechny a z nechápavých pohledů, si rozhodně nic nedělá. A proč taky, vždyť pozdravů není nikdy dost. A milým pohledem přeci můžeme obdarovat i neznámé.

Je to prostě lidskou povahou. Já to asi moc řeším a čím víc o tom v tu chvíli přemýšlím, tím spíš z té situace opět vyjdu jak magor. A řešení? Stále koukat do chodníku....to byl samozřejmě vtip. A kdybyste mě třeba náhodou potkali ve městě, čekejte cokoliv, já asi jiná nebudu :-) M:)1 komentář:

 1. Dobrý den, všichni, mé jméno je Safa El Sadat, jsem ženatý 20 let s manželem a máme dva syny, starší 16 let a mladší 11 let. Můj manžel mě hodně miloval, ale dostalo se do bodu, kdy se zapojil do záležitosti se ženou, která je její spolupracovnicí. Nikdy jsem si to nepředstavoval, ale nějak se změnil jeho postoj ke mně a dětem, jeho pozdní příchod z práce mě přemýšlel o tom, že i na mém 20. výročí svatby v březnu se držím dál od sexu, jak to slibujeme na svatbě Den výročí, 15 dní před výročí svatby přiznal, že ano, že měl sex se svým spolupracovníkem. Přivedl ji do mé postele, když jsem byl na práci, to znamená, že mé pocity byly pro něj naprosto bezcenné, můj duševní stav je plný utrpení, myslím, že nemůžu zapomenout a obnovit bolest, tato žena měla plnou kontrolu nad ona a já jsem nikdy nechtěla dělat to s násilím, ona chce vyhrát mě, zatímco ona je rozvedená, ona říkala, že ona žárlí na náš vztah a ona zničí mě tím, že vezme mého manžela. Musel jsem o tom diskutovat s přítelem, který mě požádal, abych našel dobré kouzelnické kouzlo, v první řadě jsem nikdy nevěřil v tento pravopis, ale musím to zkusit, až když jsem narazil na email PROPHET NOSA UGO na internetu o tom, jak pomohl tolika lidem, aby si vzali zpět a pomohli opravit vztah a učinili lidi šťastnými ve svém vztahu a některých dalších příbězích týkajících se Duchovní nemoci a více, vysvětlil jsem mu jeho situaci a pomohl mi provést nějaké modlitby, některé bylinky a kořeny a malá oběť, kterou jsem udělal, a do 7 dnů se vrátil, aby se omluvil a bylo to pro mě jen zázrak, jsem rád, že mi pomohl a já mohu hrdě říci, že můj manžel je se mnou znovu a teď je se mnou zamilovaný jako nikdy předtím.
  Potřebuješ nějakou pomoc ve svém vztahu, jako dostat zpátky svého muže, manželku, přítele, přítelkyni, vyhrávat loterie, bylinný lék na nemoc, HIV, pohlavně přenosné choroby, astma, artritidu, Fybroid, mrtvici nebo jakýkoli druh nemoci, duchovní problém , Propagace pracovních míst, diváci, kteří čtou můj příspěvek, který potřebuje pomoc, pokud jde o jakékoliv životní výzvy, by měli kontaktovat společnost PROPHET NOSA UGO a budete rádi, že jste to udělali.

  E-mail: nosaugotemple@gmail.com
  WhatsApp: +34631686040
                       +17207992813

  OdpovědětVymazat