pátek 15. května 2015

Velká prsa - základ úspěchu!

Tak o tomto tvrzení, že velký výstřih ti zajistí vše, bych mohla hodiny a hodiny polemizovat, třeba jen s kámoškou nad skleničkou (vody samozřejmě :-)).
Před pár dny jsem se byla projít s bývalou spolužačkou a také statečnou maminkou od hyperaktivní holčičky a musím říct, že jsme se dost nasmály. Obzvlášť ve chvíli, kdy se náš rozhovor ubíral (s lehce pubertálním nádechem) tímto směrem:
JÁ: Ty brďo, v těhotenství jsem měla opravdu velký prsa.
ONA: A co se s nima stalo?
JÁ: Velikost zůstala, jen to mlíko zmizelo...
ONA: Já to mám stejný, kdybych je mohla odevzdat, tak to z fleku udělám!
JÁ: Ale když ležím, nejsou zas tak špatný../smích/
ONA: To jo, hned po tom, co si je po stranách nacpu zpátky do podprsenky! /hroznej smích/
JÁ: Úplně se vidím! /úplně ukrutně brutální smích/
...
Ale problémy mladých, čerstvých maminek jsem tu řešit nechtěla. Zaujala mě ta věta, že kdyby mohla, klidně se svých velkých prsou vzdá. A je to pravda! Teda aspoň já to mám stejně. Do žádný podprsenky se nevejdu, a když jo, tak stojí nekřesťanský peníze. S hlubším výstřihem potom vypadám vyloženě, jako bych si o TO říkala, což teda rozhodně nemám v úmyslu, nikdy!

S oblibou vzpomínám na ty časy, kdy mi hrudník zdobily "dvojky" a bez potřebných vychytávek jsem o nich ani nevěděla. A proto se divým slečnám, které ze svých dvojek dělají umělé čtyřky. Ano, v kombinaci s vysportovanou postavou si sice zajistí neustálý obdiv mužů (ale chci chlapa, který je se mnou jen kvůli prsům?), možná jim to i pomůže při pohovoru (ale chci pracovat pod šéfem, kterého nezajímá, co mám v hlavě, ale ve výstřihu?). Nehledě na to, že silikony se musí po deseti letech měnit, a co když na to zrovna nebudou peníze? Co potom?

Já bych na umělé zvětšení teda nikdy nešla. Všechny holky co znám, které mají větší prsa, tak trpí. A pro ty, co je chtějí mít pevnější? Neznám lepší způsob než kliky. Už někde v sedmé třídě, jsem poctivě klikovala, abych měla pěkná, kulatá prsa (Tenkrát jsem si tento návod přečetla myslím, že v Bravo Girl). Je potřeba si uvědomit, že ať už je to velikost prsou nebo něčeho jiného (pánové), máme to geneticky dané. A nikdo neříká, že lidé s menší velikostí nemohou být šťastní!
A malá rada pro holky, které se trápí s košíčky velikosti A: Jen počkejte v těhotenství, to si ještě užijete M:)


7 komentářů:

  1. Ty vogo, já si nedávno kupovala novou podprdu a vzešlo mi z toho 70/C... hustý, co?

    OdpovědětVymazat
  2. No a teď si vem co by asi tak vzešlo mě :-D

    OdpovědětVymazat
  3. Tak já nosím 75DD téměř nesehnatelná velikost.. :D Zachrnuje mě Max Spencer a pod 900 tahle velikost většinou nejde a to mi ještě nesedne po dvou dětech a dvou letech kojení každý druh.. :D Kolikrát si ty prsa spíš roluju do podprsenek.. :D Takže pubertální smích a chápu.. :D

    OdpovědětVymazat