středa 15. dubna 2015

Chlap v bytě...

Milé maminky, dbejte prosím na to, abyste své syny vedli k čistotě a pořádku, protože to, co nám mladým slečnám často posíláte do domácností je k vzteku! Asi takto bych ráda uvedla svoje další psaní a slibuji, že se pokusím poukázat na tuto problematiku bez zbytečných emočních výlevů.

Znám jednoho chlapa (jmenuje se Adam), který je od své mámy tak vycepovaný, co se týče čistoty kuchyně, že kdyby si každý večer skládal prádlo do komínku, je to značka ideál. To se ovšem zdaleka netýká většiny českých můžu do třiceti let.

V pondělí měl být můj den. Samuelkův tatínek (se kterým je náš momentální vztah spíš nervy drásající, než idylický) se chystal hned brzo ráno odjet do Brna, zařídit si některé věci na úřadech a navštívit babičku. Barvitě jsem si plánovala, jak si ráno krásně uklidím celý byt se vším všudy, zajdeme si se Sámou pěkně na procházku a nakoupit, večer si umíchám nějaký dobrý salátek a s vínečkem zasednu k pěknému smutnému filmu. No dopadlo to tak, že jsem se s virózou a při strašných křečích aspoň plazila kolem Samuelka, aby si chudáček nemyslel, že si ho nevšímám schválně. Navečer se mi udělalo trošku líp. Přítel v Brně si k pařbě s kámoši pro jistotu vypnul mobil, tak jsem si uklidila alespoň na oko a se suchým rohlíkem zasednula k tomu smutnému filmu.

Proč to ale píšu? No protože je to pár hodin co je chlap zpátky doma a většinu času z toho stejně prospal. A už se tu znovu objevuje ten typický binčus. Takovou práci mi dalo tu aspoň částečně uklidit a v každé místnosti je znát, že je doma bordelář! A co hůř. A to mu NIKDY neodpustím. Dobře ví, že se snažím zhubnout. Dobře ví, že jsem nemocná. A on si donese k večeři OBROVSKOU pizzu přesto, že jsem uvařila špagety. A to jsem zvědavá kdo uklidí tu mega krabici od ní.

A jak je to u vás? Co chlapi? Jste bordeláři nebo pořádkumilovní? A co holky? Uklízíte po chlapech? A co vám vadí nejvíce? Prkýnko na záchodě? U mě je to následná hromádka drobků a všeho, kamkoliv si chlap sedne. Přeji všem pěkný den a pevný nervy :)M

Žádné komentáře:

Okomentovat