pátek 6. března 2015

Straší mi ve věži?

Docela by mě zajímalo, jestli lidé, kteří rádi koukají na romantické filmy, mívají erotické sny. Proč? No protože v bytě, ve kterém bydlím nejspíš straší. Pořád nevidíte souvislost? Tak jdeme na to...

 
Komedie mě nebaví, romantika mě nebaví, historie mě také moc nebaví. Film, na který já se budu dívat musí být smutný, katastrofický a nebo nejčastěji horor. Ale nemyslím ty bejkárny, kde stříká krev nebo skupinku lidí honí krokodýl zkřížený s kolibříkem - to ne. Myslím tím kvalitní duchařina. No a proč o tom píšu.: Nevím, jestli to, že koukáme pouze na horory má nějakou spojitost s tím, že bychom s přítelem oba pod přísahou do krve tvrdili, že u nás straší.
 
Jak se to projevuje? No například nedávno jsem odpoledne zabrala u knížky a v polospánku mi někdo položil dlaň na obličej. Cítila jsem to tak jistě, jako kdybych kluka kopla do nejcitlivějšího místa. Okamžitě jsem vyletěla, ale nikde nikdo. Aleš na balkóně a Samuelek neumí chodit. Fajn. Nechala jsem to být, stejně jako to že mě ze spaní budí něčí jasně slyšitelný řev. To je všechno ještě v pořádku. Ale aby za mnou přišel můj Alda (bývalý voják) a tvrdil, jak má z našeho bytu špatný pocit, že když v noci usnu a on nemůže (usíná o dost později), tak slyší někoho chodit po kuchyni. Různé ťukání, škrábání je samozřejmost. Ale odrazy postavy v okně za vámi je už vážně silný kafe.
 
Takže co? Máme to vsugerovaný? Nebo je to přeci jen stará paní která bydlí nad námi a o půlnoci je schopná stěhovat nábytek? Nevím. Ale jedno vím jistě! Žádnou kameru tu instalovat nebudu! :-) Nechci to pak vidět. Stává se vám něco podobného? Bojíte se sami doma se špatným pocitem v kostech? Nebo na nic takového nevěříte? A co filmy? Znáte nějaký horor, který vám nedá spát? Já si momentálně ujíždím na American Horor Story (ale to je slabý odvar). Těším se na vaše komentáře. Hezký den :)M
 
A mimochodem, tento duch terorizuje rodinu v americké Indianě. Všechny tři děti jsou už posedlé a policie odmítá do domu chodit. (TN.cz)


Žádné komentáře:

Okomentovat