neděle 8. března 2015

Jaké holky nesnášíme?

Předem bych chtěla všem slečnám, holkám i ženám popřát hezký mezinárodní den žen. Ona ta kytička potěší vždy i když já teda preferuji den matek, ale tak čím více kytiček bude, tím lépe. Jaké holky tedy nesnášíme? To je u každého jiné. Třeba my se sestrami jsme blondýny až zrzky, všechny máme křivý zuby, některá z nás je moc hubená, některá zase moc oplácaná - prostě žádný ideál. A teď si představte, že se v televizi, nebo nedej bože přímo před vámi na chodníku objeví brunetka s kudrnatými vlasy do půl zad, krásné bílé rovné zuby, velká prsa a vysportovaná postava. Vždy nám vyleze z úst tiché slůvko, spíše pojmenování dotyčné osoby, které bych tu nerada zveřejňovala. Není to nenávist, ale spíše ženská závist. A vlastně je to docela vtipné, když všechny tři koukáme na televizi a najednou začneme třeba vrčet nebo nadávat.

Jednou mě kamarádka pozvala na dámskou jízdu. Bylo to zrovna, když jsem šla poprvé na power jógu. Ani si nedokážete představit, jak jsem po té hodině mučení vypadala. No ale do dámské jízdy zbývalo jen málo, tak honem domů, opravit make-up, převléknout ryfle, nahoru volnější tričko a svetřík (no klasická kamufláž). Mělo to být povídání u víněčka, tak co... No musím říct, že moje kamarádka je kadeřnice a skoro kosmetička a navíc krásná. Přišla v kožených vypasovaných kalhotách, lodičkách na vysokým podpatku, v sexy blůzce, dračím makeupu a ty vlasy....no na zabití. Alespoň jsem si rozpustila vlasy a celý večer, kdy se kolem ní motalo spoustu mužské populace, tupě rudla v koutě.

No příště si asi vyberu a půjdu s někým soudnějším. Musím ale říct, že si takové rozdíly už tolik nepřipouštím. Můj muž mě miluje, jaká jsem a navíc, není všem dnům konec. Kila jdou pomalu, ale jistě dolů, svou první rtěnku už měsíc hrdě používám. Jak jsem řekla, rok 2015 je rokem změn a záleží jen na nás, jak ho využijeme. Takže nezávidět a makat na sobě. Holky pa :)M

1 komentář: