neděle 29. března 2015

Co se chystám cvičit v dubnu?

Zdravím všechny! Dnes mám skvělou náladu, protože se poprvé stalo, že jsem si udělala více jak sto dřepů najednou a druhý den mě nebolí nohy. Malý úspěch, taky úspěch. A proto, že se teď hodně věnuji Samuelkovi (ono upřímně, ty ostatní články skoro nikdo nečte:-)), jsem se rozhodla, věnovat zase jedno psaní životnímu stylu. No a co teda chystám za cvičení na duben?

Tak přede vším to bude DUBNOVÁ VÝZVA, od mé kamarádky, bloggerky, domácí kutilky, certifikované trenérky a hlavně maminky Anetky. Je to neuvěřitelně produktivní člověk a jen tak, pro nás (začátečníky a mírně pokročilé) už od ledna sestavuje na každý měsíc cvičební plán. A je to bomba! Každé cvičení úplně jiné a opravdu mě to baví. Lednovou výzvu jsem zvládla, potom únor a březen trošku depky, takže bez cvičení, ale minulý týden jsem opět najela a už se těším na tu dubnovou.

Pro ty, kdo by se snad ke mě chtěli přidat přikládám odkaz na Anetčin blog a skvěle popsanou výzvu zde: Dubnová výzva od Anet

 
Dále potom nevím jestli znáte stránku 30ti denní výzva. Kde můžete za malý peníz najít spoustu programů na třicet dní, které vám k dokonalé postavě pomohou, znám mnoho holek, ale i kluků, kteří se díky programu dostali do skvělé kondice. Podle mě je to super nápad dvou nadšenců, ve snaze pomoci sobě i nám. Hodlám se postavit výzvě ZAHOĎ KILA - STARTÉR a potom pokročilejší verzi a postupně snad všechny. Máte tam i výzvu na Twerk, běhání, jídlo atd... Ta moje výzva je vhodná pro začátečníky. Pomohou vám tam s jídelníčkem, tréninkovým plánem a krom toho vás budou denně hecovat.
 
Pro ty, které by zajímalo spíše toto, přikládám odkaz na stránku zde:

No a konečně se dostávám taky k něčemu, co jsem slíbila v článku s jarními aktivitami. Jóga. Další moje kamarádka, shodou okolností taky Anet, byla tak hodná a doporučila mi pár videí jógy pro začátečníky, tak bych to chtěla vyzkoušet, a poreferovat tu, jak se cítím po pár měsících třeba. Na svoje cvičení se už moc těším a věřím si, i když na viditelné výsledky teprve čekám.
 
 
A ještě pár slov k motivaci. Tak samozřejmě, že největší motivace je to, že se budu lépe cítit i tak vypadat, ale řekla jsem si, že to hubnutí by si zasloužilo něco speciálního. Jakmile se mi tedy podaří shodit alespoň patnáct kilo, tak zainvestuji a koupím si toto:
 
 
Když to nejde na těch s jednou řadou, tak na těchto už to jít musí!!! A co vy? Co chystáte na duben? A jaká je vaše motivace? Díky za každého čtenáře a Pa:)M
4 komentáře:

 1. krásná odměna.:))) ale 15 kg je 15 kg. já jsem se přijala a cvičit budu jen proto abych spevnila břichi. nic víc nečekám.:)) a tobě drřím pěsti at se ti daří

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji, na odměnu se těším, doufám že bude aspoň do roka :-D

   Vymazat
 2. Videa jogy pro začátečníky - to by mě celkem zajímalo...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Na youtube je Joga s Adriane a to se celkem dá, jen je nevýhoda, že je to v angličtině, takže i když mám mít zavřený oči, tak po očku koukám, co mám dělat, rozumím jen něco :-)

   Vymazat