středa 14. ledna 2015

Seznamte se se mnou :)          Neustále přemýšlím jestli tu mám představovat svoji rodinu nebo se až zas tak vnucovat nemusím, ale došla jsem k názoru, že jelikož tu o nich stejnak budu často mluvit, neuškodilo by každého alespoň v pár větičkách charakterizovat:


Michaela M

        Nevím co mám napsat :)) myslím, že časem se na mě dočtete vše potřebné a možná i to, co byste nechtěli. Takže jen ve zkratce. Žena. Prdlá. Toužící po změně. Co má daleko radši zimu, než léto. Tančící (když se nikdo nekouká). Zpívající (když nikdo neposlouchá). Cvičící (hlavně ať mě nikdo nevidí). 

Aleš (Alda)

        Sem do malého města na severu Čech přijel se mnou z Brna a pořád s tím má trošku problém. Ale musím říct, že to bere statečně. Přítel. Tatínek, Nepřebalující. Ale za to koupající. Kraviny vymýšlející. Brněnským hantecem mluvící.

Samuelek

        Náš syn. Náš miláček. V bříšku se mu nelíbilo, tak se narodil o měsíc dřív a k tomu si přinesl genetické onemocnění mozku a cév MCM syndrom, který má jen 150 lidí na světě. Neustále se smějící. Nebo taky plakající. Prdlouš po mamince. Do krásy rostoucí. Šikovný a bojující.

          Tak doufám, že to takhle pro zatím stačí a já už se těším, jak se vrhnu na popisování těch změn, co na mě v tomto roce číhají a já je všechny pochytám. Teď už ale zpět k přebalovacímu pultíku, nebo mi z toho vzteklouna přeskočí... :) M


2 komentáře: