čtvrtek 15. ledna 2015

Jak cvičím...       Cvičení, ehm (lehký úsměv) :) Vždycky si dokážu najít důvod, proč se mi zrovna teď to cvičení nehodí. Bolest hlavy, nepořádek v bytě atd... Ale krucinál ta půlhodinka až hodinka denně mě opravdu nezabije. Když už se mi nechce cvičit podle internetu, můžu strávit třeba 40 min na stepperu a když se ani k tomu nemůžu dokopat, tak ta procházka se Samuelkem je opravdu minimum, co se dá zvládnout vždycky.


        Nejraději ale cvičím podle videí na internetu. Dnešní doba jich nabízí nepřeberné množství a jejich videa se dají přehrát třeba i na youtube, a tady je pár z mých nejoblíbenějších:


Jillian Michaels

        Pokud s domácím cvičením touží kdokoliv začít, tak nejlepší volbou pro začátečníky je asi opravdu Jill a její startovací program 30 days shred. Tento zázrak, po kterém jsem viděla u různých lidí ohromující výsledky jsem odcvičila, ale moc mě to nebavilo. Jsou to kapánek nudná cvičení i když velice účinná.


Některá videa na zkoušku najdete zde:


Jillian je skvělá a vždycky se k ní budu ráda vracet, ale na každý den to pro mě není...Shaun T

         Tento supersexy gay nadchne spíše pokročilé. Když jsem jeho cardio workout jela naposledy, skákala tu jako koza a málem vypustila duši, zavolal mi táta, který má kancelář přímo pod mým bytem a zděšeně mi vysvětloval, jak mu tam opadává omítka a blá blá blá... Tak to mě dorazilo. Jeho nejrozšířenější a nejobíbenější program  je Focus T 25. Zkládá se z půlhodinových cvičení na každý den po dobu 12 týdnů. Je to fajn spíš na fyzičku. Od toho osudného telefonátu jsem se však rozhodla dále neztrapňovat :)
Videa na zkoušku zde:


Videa se Shaunem se hledají hůře, ale kdo hledá, ten najde :)Rebecca Louis

       Poslední o kom se tu chci zmínit a do koho jsem se poslední dobou úplně zbláznila je drobná, cáklá blondýnka Rebecca. Její videa jsou zábavná, trvají asi 10 minut a rychle ubíhají. Často si dám třeba tři za sebou, jedno na spalování tuků, jedno na tvarování zadku, jedno na ruce nebo na nohy... Prostě si to kombinuju jak se mi zachce a hrozně mě to baví, takže velice doporučuju!!!
Videa zde:


Takže doufám, že jsem vás tu nenudila moc dlouho. Jdu teda zvednout ten zadek z gauče a taky něco dělat pa :) M

4 komentáře:

 1. Jak dlouho mam cvicit tu Jillian Michaels?? Mesic a opakovat levely?

  OdpovědětVymazat
 2. Zuzi cvičí se to měsíc a každý level jedeš deset dní :)) Já ale jela ten první level 16 dní, druhej 8 dní atd..., prostě jak chceš :-) a furt se k tomu vracím, je to ani né na půl hoďky!

  OdpovědětVymazat
 3. Pěkné tipy, určitě se na jejich ytb kanály kouknu. Já teď hodně cviků zkouším s kettlebellem, tak se občas koukám na inspiraci na Kitty8Tim. Pak jsem si taky koupila online kurz jak na fyzickou kondici a taky mi to něco dalo.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kettbell jsem popravdě ještě nezkoušela :) ale momentálně řeším katastrofu! Prdnul mi řemen u kámoše rotopedu :-D

   Vymazat