středa 21. ledna 2015

Duševní hygiena!      Vím, že jsem slibovala články o nákupu v drogérce, ale bohužel je budu muset trochu odložit, jelikož za A) ještě si nejsem jistá s barvou rtěnky, za B) přesně ten fix na oční linky, pro který jsem si šla prostě neměli a za C) než jsem tyto dva problémy vyřešila, došel nám doma Nutrilon a veškeré volné finance byly investovány do Samuelkovy výživy... A Samuelek bude nejspíš hlavní téma tohoto výtvoru, ještě nevím :) Minulý pátek byl ve znamení vyšetření na neurologii (to je pořád něco) a probíhalo to trošku rozpačitě (jako obvykle). Dozvěděla jsem se, že vyoperovat bouličky, co se malýmu tvoří v oblasti krku se nedoporučuje, protože operace je pro něho už dost riziková. Na druhou stranu se musíme rychle objednat do Motola na vyšetření očí, aby mohli případně páni doktoři naplánovat operaci. Všechno je nebezpečný a nic nedává smysl, když máte onemocnění, kterým trpí zhruba 150 lidí na světě a nikdo vlastně neví, co nás čeká. Samuelka to zatím netrápí. Měsíce strávené v nemocnici si naštěstí nepamatuje, a tak s maminkou vesele kouká na Nákupné maniačky (ještě že není rozumět, co u toho žvatlá) a  směje se tomu, jak tady každé dopoledne poskakuju ve snaze, shodit pár kil.

mamko už necvič nebo se počůrám :-D

       Dny mi teď přijdou hrozně krátký (já vím, že jsou, ale stejně). Ještě před pár měsícema, jsem se celé hodiny povalovala vedle Samuelka na gauči a depkařila. Nyní sice depkařím taky, ale spíš proto, že nevím, co mám dělat dřív. Cvičím, učím se, čtu knihy, trénuju s pupínkem (Sámova přezdívka) Vojtovu metodu, koukám, kolik lidí si přečetlo můj článek :) a musím taky uklízet. Navíc jsem si našla ještě brigádu, a Ježíšek mi přinesl šicí stroj (dobrej pokus mami :)), na kterým už vůbec nevím, kdy se naučím tvořit. A víte co? Je to super!!! Mám konečně pocit, že žiju. A vím, že to může být ještě lepší, a bude! Ach, já dokážu sama sebe tak hezky motivovat. No nic, to chce čaj a nohy v teple, pro dnešek už toho bylo dost :)M

          

2 komentáře:

  1. Ahojky Míšo, tak jsem si řekla o Tvůj blog Káje a jsem nadšená! :) Moc Ti fandím a věřím, že to všechno zvládneš vybojovat! :) Tak jako já začínala před rokem s mým blogem, vidím teď ten posun, ty ho uvidíš taky! :) Moc držím palečky se Samuelkem, je to největší bojovník a má tu nejstatečnější mamku! :) Odteď budu pravidelně navštěvovat i Tvůj blog a čerpat inspiraci. Právě díky tobě jdu na to cvičení :). Děkuji Ti tedy za všechny příspěvky a moc se těším na další! :)

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Anet děkuju za podporu, my zvládneme všechno, otázka zní: Jak rychle? :-D dík

      Vymazat